کارخانه سورین پسته حاج نعمت سلیمی

کارخانه سورین پسته حاج نعمت سلیمی به همت حاج نعمت سلیمی در سال 1350 در منطقه بردسکن در استان خراسان رضوی با زیربنای حدودی 200 متر مربع شروع به کار کرد.در آن مقطع زمانی این مجموعه صرفا با خرید و فروش پسته اعلا از کشاورزان و باغداران شریف و زحمتکش منطقه به کار خود ادامه میداد تا سرانجام با همت عالی موسس و تیم همراه، توانستند برای اولین بار در منطقه بردسکن اقدام به فروشهای بالا و صادرات اولیه این محصول با ارزش بکنند.

در ادامه با اضافه شدن فرزندان زحمتکش، پرتلاش و صادق حاج نعمت سلیمی، این مجموعه فصلی جدید در راه پیش روی خود ایجاد کرد و توانستند با اضافه کردن خطوط ضبط و فرآوری پسته، باسکول 50 تنی و مشاوران عالی در زمینه تجارت بین المللی رشد و و کارآفرینی مجموعه را بیش از دهها برابر افزایش دهند.

هم اکنون کارخانه سورین پسته سلیمی با مدیریت حاج نعمت سلیمی یکی از بزرگترین مراکز خرید، فرآوری و توزیع پسته در منطقه بردسکن می‌باشد. همچنین این مجتمع یکی از صادرکننندگان بزرگ پسته به کشورهای کشورهای مختلف از جمله: روسیه، امارات، چین، دبی، آذربایجان، غزاقستان، عراق، پاکستان و افغانستان نیز می‌باشد.

در کارخانه سورین پسته حاج نعمت سلیمی تمامی پسته تر و خشک منطقه با قیمت عالی و به صورت صد در صد نقدی خریداری میگردد.

برای اطلاع از قیمت و نحوه خرید و فروش پسته توسط سورین پسته سلیمی با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگو سوالات شما عزیزان باشند.

در این قسمت بخی از سخنان کوتاه بنیانگذار و مدیر فعلی کارخانه سورین پسته حاج نعمت سلیمی را مشاهده میکنیم...

صداقت، انصاف و تلاش شبانه روزی در طی نیم قرن گذشته در شرکت سورین پسته از اولویتهای اصلی ما بوده و انشاالله در آینده نیز خواهد بود. امیدواریم بتوانیم با تفضلات حضرت حق به نحو احسن پاسخگوی اعتماد کشاورزان شریف و مشتریان عزیز باشیم.

حاج نعمت سلیمی - بنیانگذار شرکت سورین پسته

ما در شرکت سورین پسته، با تلفیق تجربه بالا، تکنولوژی روز دنیا و صداقت سعی داریم در بالاترین و بهترین کیفیت ممکن، تمامی محصولات مربوط به پسته و مغز پسته را فرآوری کرده و به مشتریان عزیز در داخل و خارج از کشور ارائه نماییم.

محمد سلیمی - مدیر عامل